• Foto Galeri
  • BAŞKAN SİLPAGAR YENİ DÖNEMİN YENİ PROJELERİNİ TANITTI

BAŞKAN SİLPAGAR YENİ DÖNEMİN YENİ PROJELERİNİ TANITTI

BAŞKAN SİLPAGAR YENİ DÖNEMİN YENİ PROJELERİNİ TANITTI

Çiftlikköy Belediye Başkanı ve AK Parti Çiftlikköy Belediye Başkan Adayı Ali Murat Silpagar,  2019-2024 dönemi Çiftlikköy Belediyesi Projelerini açıkladı. Çiftlikköy Belediyesi Düğün Salonu’nda yapılan etkinlikte AK Parti Çiftlikköy İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi Adaylarının da tanıtımı yapıldı. Çiftlikköy için yeni projelerinin tanıtımına Çiftlikköylüler büyük ilgi gösterdi.

“ÇİFTLİKKÖY ORTAK SEVDAMIZ”

Etkinlikte konuşan Başkan Silpagar, “Bu dönem belediyecilik anlayışımız, sloganımız gönül belediyeciliği. Biz de Çiftlikköy’e diyoruz ki bizim de sloganımız Çiftlikköy ortak sevdamız. Özellikle bizlere gösterdiğiniz teveccüh ve destekten dolayı sizlere müteşekkirim. Allah’ın izniyle sizlere karşı mahcup olmamak ve sorumluluklarımızı hakkıyla yerine getirmek adına var gücümüzle hizmet ettik ve sizlerin destekleriyle Allah nasip ederse hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

“HER KESİME YÖNELİK 23 PROJEMİZ VAR”

Silpagar sözlerine, “Dedik ki Çiftlikköy’ün önce temel sorunlarını çözeceğiz. Çiftlikköy’ün eksikliklerini bir bir giderdik. Şimdi konuşuyorlar, şu kadar borcu var diye. Biz ciddiye almıyoruz niçin? Çünkü ayinesi iştir kişinin lafla söze bakılmaz. Bunların biri usta biri çırak, gerçi sürekli ustası değişiyor da olsun. Biri 15 yıl durmuş, öbürü 7 yıl durmuş hala konuşuyorlar. Dolayısıyla bunların sözüne bakmıyoruz.  Çiftlikköy halkı artık dedikodu ile yalanla fitne ile uğraşmıyor. Çiftlikköy halkı artık hizmet istiyor. Diyor ki altyapı bitti, üstyapı bitti, Çiftlikköy’ün eksiklikleri önümüzdeki dönem tamamlanacak. Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, 2019 Mahalli İdareler Seçimi’nde şahsıma tekrar aday olma hususunda görev tevdi etti. Şimdi Çiftlikköyümüze daha modern ve daha kapsamlı projeler ile hizmet etme zamanı. Gençlerimize, yaşlılarımıza, kadınlarımıza, engellilerimize dair her kesimden ve her yaştan vatandaşlarımıza yönelik toplam 23 adet dev proje ürettik.” diyerek devam etti.

YENİ PROJELER YENİ ÇİFTLİKKÖY’Ü OLUŞTURACAK

Çiftlikköy için yeni dönem projelerini bir bir sunum eşliğinde aktaran Başkan Silpagar, Gençlerimizin enerjilerini ve üretkenliklerini arttıracağı stadyum, spor salonları, oyun sahaları, gençlik merkezleri ve atölyelerin olduğu projeler ürettik. Kadınlarımız için Kadın Merkezi, Kadınlar Plajı, sosyal yaşam alanları gibi kapsamlı projeler geliştirdik. Her projemizde engelli vatandaşlarımızın kullanım alanlarını düşündük. Projelerimiz için kapalı ve açık otopark alanları planladık. Yaşlılarımız için şehrin her yerine ulaşım kolaylığı sağlamak adına sahilimizin yapılmayan kısmı için 2. Etap düzenleme projesini planladık. İhtiyaç sahibi ailelere yönelik sosyal market projesi, halkımıza yönelik meydan projeleri, çocuk ve gençlik merkezleri, kahramanlar dünyası oyun parkı, kültürhan, mokamp sosyal tesisleri, kadınlar plajı, mesire alanları, millet kıraathanesi gibi bir çok projenin hazırlıklarını yaptık. Şimdi sıra sizde Çiftlikköy, yeni dönemi yeni projelerini hayata geçirmemiz için yeniden oylarınıza talibim. Biz büyük Çiftlikköy ailesiyiz, Çiftlikköy bizim ortak sevdamız. Allah yar ve yardımcımız olsun” diye konuştu.

ADAY TANITIMLARI YAPILDI

Proje tanıtımlarının ardından AK Parti Çiftlikköy İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi Adaylarının tanıtımı gerçekleştirildi. AK Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş,  AK Parti Yalova Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Öztabak, AK Parti İl Başkanı Muğlim Bağatar, AK Parti Yalova Eski Milletvekili Temel Coşkun, AK Parti İl ve İlçe Teşkilatı üyelerinin de katıldığı etkinlik coşku içinde sona erdi.