• Haberler
  • ÇİFTLİKKÖY’DE KALDIRIM ÇALIŞMALARI HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

ÇİFTLİKKÖY’DE KALDIRIM ÇALIŞMALARI HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

ÇİFTLİKKÖY’DE KALDIRIM ÇALIŞMALARI HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

Çiftlikköy Belediyesi tarafından ilçe genelinde hizmet yağmuru devam ediyor. Mehmet Akif Ersoy Mahallesinde yürütülen çalışmalar doğrultusunda, cadde ve sokaklarda deforme olan kaldırımlarda yenileme çalışması gerçekleştiriliyor.

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar çalışmaları yerinde inceledi. Belediye Başkan Yardımcısı Abdurrahim Solmaz kaldırım yenileme çalışmaları hakkında Başkan Silpagar’a bilgiler aktardı.

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, “Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nin tamamında prizma kaldırım taşı döşeyeceğiz. Bu süreç hızla devam edecek ve ardından diğer mahallerimize geçeceğiz. Çiftlikköy’ümüze daha modern ve kullanışlı kaldırımlar kazandırmaya devam ediyoruz. Cadde ve sokaklarımızdaki kaldırımlarda hummalı bir çalışma gerçekleştiriliyor. Ekiplerimizce bir yandan asfalt yenileme, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülürken bir yandan da kaldırım-tretuvar yenileme çalışmaları aralıksız devam ediyor. Çalışmalarımızla şehrimizin yaşam kalitesini artırmaya devam edeceğiz” dedi.